Estetik aydınlatmalar Hakkari’nin çehresini değiştirdi

Belediyemizin “Estetik-Dekoratif Kent Aydınlatma” projesi ile şehrin çarşı merkezinde caddelere uyguladığı estetik-dekoratif ışıklandırma çalışmaları adeta kentin çehresini değiştirdi.

HAKKARİ BELEDİYESİ
HAKKARİ- Belediyemizin “2017 Hakkari Dönüşüm Programı” kapsamında hazırladığı “Estetik-Dekoratif Kent Aydınlatma” projesi ile şehirde başlatmış olduğu aydınlatma çalışmaları Prestij Caddesinde kaldırımlar ve orta refüjler üzerine uygulanarak tamamlandı. Akşamları ışıl ışıl bir görüntü kazanan cadde ayrıca estetik görünümü ile kente faklı bir hava kattı.
 
EPCİM: “HAKKARİ’MİZ DÖNÜŞÜMÜ YAŞIYOR”
 
Hakkari’nin en iyi, en kaliteli hizmete layık olduğunu belirten Belediye Başkanımız Sayın Cüneyt EPCİM; "Bu görevi devir aldığımızda Hakkari sorunlarla can çekişiyordu. Yaklaşık bir yıldır yürütmekte olduğumuz çalışma programımız ile Hakkari’miz dönüşümü yaşıyor. Her geçen gün sorunlar azalıyor ve Hakkari’miz güzel hizmetler ile şekilleniyor. Burada Hakkari’mizin şehir görünümünü ve kalitesini arttırmak için bir çalışma yaparak çarşı merkezinde caddelere özel estetik-dekoratif aydınlatma uygulaması yaptık. Bu yönlü ciddi bir emek harcıyoruz. İnşallah Hakkari’mizi daha güzel hizmetlere kavuşturacağız” dedi.
 

15.12.2017