Protokol üyelerinden Başkan Epcim’e ziyaret

Hakkâri Vali Vekili Hasan ONGU, Dağ ve Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Emre TAYANÇ, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi KORKMAZ, Adalet Komisyonu Başkanı Yusuf KAYA, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ayhan DAL ve İl Emniyet Müdürü Resul HOLOĞLU, İçişleri Bakanlığınca Hakkâri Belediye Başkanı olarak görevlendirilen Vali Yardımcısı Cüneyt EPCİM’i belediyedeki makamında ziyaret etti.

HAKKARİ BELEDİYESİ

Hakkâri Belediye Başkanlığı’nı ziyaret eden Vali Vekili ONGU ve beraberindeki protokol üyeleri, Belediye Başkanı Cüneyt EPCİM tarafından karşılandı.

Vali Vekili ONGU ve beraberindeki protokol üyeleri, ziyaret ettikleri EPCİM’e yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek kendisinden güzel hizmetler beklediklerini ifade ettiler.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Cüneyt EPCİM ise, ziyaretten duyduğunu memnuniyeti dile getirerek, "Askeriyemiz, jandarmamız, emniyetimiz hep birlikte biz bu gemiyi yürüteceğiz. Hakkâri’mize hizmet etme noktasında elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Daha önce de söylediğimiz gibi Hakkârililere mahalli müşterek hizmetleri etkin, etkili ve güzel bir şekilde sağlamaya çalışacağız. Tabii bunu yaparken devletimizin çeşitli kurumlarından gerekli destekleri almaya çalışacağız. Hakkâri’de devletin kurumları ile belediye arasında yaşanan küskünlükleri, dargınlıkları bir kenara bırakıp Hakkâri Belediyesinin artık terör belediyeciliğinden hizmet belediyeciliğine geçmesi noktasında elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Hakkâri halkının özlemini çektiği hizmetleri elimizden gelen gayreti göstererek sağlamaya çalışacağız. Bu vesileyle bizleri ziyaret eden devletimizin çeşitli kurumlarına çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı EPCİM ile bir süre görüşen Vali Vekili Hasan ONGU ve beraberindekiler, daha sonra belediyenin birimlerini gezerek personelle sohbet ettiler.

19.09.2016