İHALE DUYURULARI
Yemek Hizmet Alımı
4 Adet Halk Otobüsünün kiraya verilmesi
4 Adet Halk Otobüsünün Kiraya verilmesi.
197 ADET ÇÖP KONTEYNIR ALIM İŞİ
HAŞERE İLE MÜCADELE HİZMET ALIM İŞİ
6 KALEM (KLORLAMA CİHAZI VE MALZEMESİ) MALZEME
600 Metre içmesuyu amaçlı Sondaj Kuyusu açma işi
Belediye hizmet Binası ve İşhanı Onarım işi
Kent Temizliği Hizmet alımı

Haber Detayları

-Köy ve Okul Servisleri İçin Yeni Garaj Yeri Belirlendi

Şehir Merkezi ve Köyler Arası transit yolcu taşımacılığı ile okulların toplu taşımasını sağlayan servisler için Hakkari Belediyesi tarafından yeni toplu garaj noktası belirlendi.

HAKKARİ BELEDİYESİ

HAKKARİ- Öncesinde kent içindeki farklı güzergahlarda yolcu indirme ve toplama işlemlerini yapan servislerin kent içinde trafik düzenin oluşturulması için yapılan çalışmalar kapsamında Hakkari Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından şehrin Bulak Mahallesinde bulunan Belediye Araç Garajının yanında bulunan belediyeye ait 2 bin 500 metrekarelik boş arazi park alanı olarak belirlendi.

Zabıta Müdürü Naif Yaşar’ın konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Bilindiği üzere şehir merkezi ve köyler arası yolcu taşımacılığı yapan servisler ile öğrenci servislerinin çarşı merkezinde park etme yolcu indirme ve toplama işlemlerinin yapılması yasak. Tabi bu şuana kadar belediye tarafından bu araçlar için belirlenen bir garaj-park yerinin olmamasından kaynaklanıyordu. Yaşanan bu durum üzerine Belediye Başkanımız Sayın Cüneyt EPCİM’in talimatları ile taşımacıların mağduriyetini gidermek için Bulak Mahallesindeki Belediye Araç Garajımızın yanında bulunan 2 bin 500 metrekarelik boş arazimizi park alanı olarak kendilerine tahsis ettik” şeklinde konuştu.

ÖNEMLİ BAĞLANTILAR
HIZLI ERİŞİM
İSTATİSTİK
© Tüm Hakları Saklıdır
HAKKARİ BELEDİYESİ
Aktif Ziyaretçi
:
50
Toplam Ziyaretçi
:
301.312
IP Adresiniz
:
54.198.2.110
Design & Code By