İHALE DUYURULARI
Yemek Hizmet Alımı
4 Adet Halk Otobüsünün kiraya verilmesi
4 Adet Halk Otobüsünün Kiraya verilmesi.
197 ADET ÇÖP KONTEYNIR ALIM İŞİ
HAŞERE İLE MÜCADELE HİZMET ALIM İŞİ
6 KALEM (KLORLAMA CİHAZI VE MALZEMESİ) MALZEME
600 Metre içmesuyu amaçlı Sondaj Kuyusu açma işi
Belediye hizmet Binası ve İşhanı Onarım işi
Kent Temizliği Hizmet alımı

Haber Detayları

Hakkari'nin doğalgaz ihalesi yapıldı

HAKKARİ BELEDİYESİ

- Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından, Hakkari, Şırnak, Yüksekova, Cizre, İdil ve Silopi doğalgaz dağıtımı için düzenlenen lisans ihalesinde en düşük teklifi, kilovatsaat başına 0,285 kuruşla AKMERCAN Turizm Taş. İnş. Güv. Sist. Tem. ve Gıda San. Dış Tic. Ltd. Şti. verdi.

EPDK Başkan Yardımcısı Mehmet Ertürk'ün ihale komisyonu başkanlığını yaptığı ihaleye 4 şirket teklif dosyası gönderirken, bu şirketlerden Fernas İnşaat AŞ, teşekkür mektubu sunarak ihaleye katılmadı.
 
Şirketlerin birim hizmet ve amortisman bedellerinin bulunduğu ikinci zarfların açılmasının ardından, teklif sahibi AKMERCAN Turizm Taş. İnş. Güv. Sist. Tem. ve Gıda San. Dış Tic. Ltd. Şti., M.B.D. İnşaat San. Tur. Müh. ve Tic. Ltd. Şti. ve AKSA Doğalgaz Dağıtım AŞ temsilcileri açık eksiltmeye davet edildi.
 
Açık eksiltmenin birinci turuna, kapalı zarfla verilen kilovatsaat başına en düşük teklif olan 0,640 kuruşla başlandı. Birinci turda kilovatsaat başına 0,630 kuruş teklif verilmesinin ardından AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ihaleden çekildi.
 
Açık eksiltmenin 18. turunda AKMERCAN Turizm Taş. İnş. Güv. Sist. Tem. ve Gıda San. Dış Tic. Ltd. Şti'nin kilovatsaat başına 0,285 kuruş teklif vermesinin ardından, M.B.D. İnşaat San. Tur. Müh. ve Tic. Ltd. Şti. ihaleden çekildi.
 
Böylece, doğalgaz dağıtımında 81 il için gerçekleştirilen ihalelerin sonuncusu da tamamlanmış oldu.
ÖNEMLİ BAĞLANTILAR
HIZLI ERİŞİM
İSTATİSTİK
© Tüm Hakları Saklıdır
HAKKARİ BELEDİYESİ
Aktif Ziyaretçi
:
36
Toplam Ziyaretçi
:
301.312
IP Adresiniz
:
54.198.2.110
Design & Code By