İHALE DUYURULARI
Yemek Hizmet Alımı
4 Adet Halk Otobüsünün kiraya verilmesi
4 Adet Halk Otobüsünün Kiraya verilmesi.
197 ADET ÇÖP KONTEYNIR ALIM İŞİ
HAŞERE İLE MÜCADELE HİZMET ALIM İŞİ
6 KALEM (KLORLAMA CİHAZI VE MALZEMESİ) MALZEME
600 Metre içmesuyu amaçlı Sondaj Kuyusu açma işi
Belediye hizmet Binası ve İşhanı Onarım işi
Kent Temizliği Hizmet alımı

Haber Detayları

-BELEDİYE BAŞKANI EPCİM MUHTARLARLA TOPLANTI DÜZENLEDİ

HAKKARİ BELEDİYESİ

HAKKARİ- Belediyemizin şehrin altyapı ve üstyapı hizmetlerine yönelik hazırladığı “2017 Hakkari Dönüşüm Programı” kapsamında başlatmış olduğu çalışmalar şehir genelinde devam ederken, Belediye Başkanımız Sayın Cüneyt EPCİM, çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulunmak üzere Mahalle Muhtarı ile toplantı düzenledi.

Belediye Başkanımızın makam toplantı odasında düzenlenen toplantıya Şehrin 15 Mahalle Muhtarının tamamı katıldı. Şehirde şimdiye kadar hiç yapılmamış önemli altyapı ve üstyapı hizmetlerini hayat geçirmek için yürütülen çalışmalara yönelik Muhtarlara bilgiler veren Belediye Başkanımız Sayın Cüneyt EPCİM, Hakkari’nin ihtiyaç duyduğu hizmetleri önemine göre hazırladıkları “2017 Hakkari Dönüşüm Programı” kapsamında sıraya aldıklarını ve bu yönlü çalışmaların başlatılıp sürdürüldüğünü belirtti.

Toplantıda Muhtarları tek tek dinleyen Belediye Başkanımız Sayın Cüneyt EPCİM, Muhtarlardan Mahallerin öncelikli ve önemli taleplerini not alarak, Hakkari Belediyesinin hizmet programı kapsamında talepleri değerlendireceklerini ifade etti.

ÖNEMLİ BAĞLANTILAR
HIZLI ERİŞİM
İSTATİSTİK
© Tüm Hakları Saklıdır
HAKKARİ BELEDİYESİ
Aktif Ziyaretçi
:
17
Toplam Ziyaretçi
:
299.337
IP Adresiniz
:
54.224.13.210
Design & Code By