Hibe Araç Hk.


Tarih   : 02 Ocak 2017
Karar No  : 1
Konu    : Hibe Araç Hk.
Belediye Meclisi; Belediye Meclis Başkan V. Cüneyt EPCİM’in Başkanlığında üyeler Yazı İşleri Müdürü A.Hekim RAUFOĞLU, Mali Hizmetler Müdürü Halit ÖZATAK ve Park ve Bahçeler Müdürü Maas ÖZDEMİR’in iştiraki ile toplandı.
 
            22.12.2016 tarihinde Başkanlıktan (Özel Kalem Müdürlüğü) Meclise havale olunan gerekçe raporunda Belediye mücavir alanlarında kullanılmak üzere Çöp Atıkların daha düzenli toplatılıp depolanması için, pis koku oluşumunu önlemek ve insanların sağlığının olumsuz etkilenmemesi; Platform Turizm Taşımacılık Gıda İnşaat Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret AŞ. Tarafından araç hibe edilmiştir.
Belediyemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere çöp atıkların daha düzenli toplatılıp depolanması için, pis koku oluşumunu önlemek ve insanların sağlığının olumsuz etkilenmemesi için Platform Turizm Taşımacılık Gıda İnşaat Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret AŞ. Tarafından 1 adet 2010 Model üst yapı özelliği 13+1,5m3 olan Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Kamyonu aracının  Belediyenize Bila bedel terk (hibe) yardımı olarak  söz konusu firmadan istenilmesine Meclisimizce oy birliğiyle karar verildi.
Bu konuda gerekli işlemin yapılması için kararın Özel Kalem Müdürlüğüne tevdiine karar verildi